Mistrovská grafika od významného grafika Petra Strnada- " Koloseum ", barevná litografie, signovaná tužkou, číslována 13/80, vročeno 92.
Celkový rozměr 31x22cm, grafika 17x9cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Petr Strnad (nar.1935 Praha - 2020 Karlovy Vary)
Malíř, grafik a ilustrátor.
Studoval u prof.P.Dillingera, Z.Balaše a V.Beneše na Státní grafické škole v Praze (1950-53).
Pracoval jako grafik v Památníku národního písemnictví v Praze a jako výtvarník v Divadle Vitěslava Nezvala v Karlových Varech. Ve volné tvorbě se věnuje exlibris, grafice a ilustracím. Díla zaměřuje na poetické zachycení atmosféry Prahy a zejména Karlových Varů. Od roku 1990 člen UVU v K.Varech. Cena města Karlovy Vary.
Zastoupen v GU K.Vary, GVU Cheb, MG Brno, Fondation Taylor Paříž, atd.
Slovník Chagall str.151.
Cena 170kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.