! Aukční Petr Alois Hampl - Dívčí akt, lept !

Cena: 390

Nádherný lept od významného grafika Petra Aloise Hampla - " Dívčí akt ", signovaný tužkou.
Celkový rozměr 21x16cm, grafika 12x9cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Petr Alois Hampl (nar. 9. 10. 1943 v Praze)
Malíř, grafik a restaurátor.
Studoval na Střední umělecko-průmyslové škole obor aranžérství výtvarnictví, studium ukončil v roce 1960. Tentýž rok začal studovat na Akedemii výtvarných umění u prof. Silovského. Po jeho odchodu přešel do graficko-malířské speciálky prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Akademii ukončil v roce 1967.
Vystavoval mj. v Karlových Varech, Příbrami, Praze, Paříži, Krakově atd.
Získal bronzovou medaily na Bienále grafiky v Krakově.
Svými díly je zastoupen v Národní Galerii v Praze a v mnoha jiných galeriích a sbírkách.
Slovník Chagall str.55.
Cena 390kč+poštovné s dobírkou 110kč, při platbě předem poštovné 80kč.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před týdnem
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Petr Alois Hampl - Dívčí akt, lept !390

  • + 29