! Aukční Petr Strnad - Přímořská krajina, olej !

Cena: 1 490

Galerijní obraz od významného grafika Petra Strnada- " Přímořská krajina ", olej na kartonu o celkovém rozměru 43x37cm, signován, vročen 03, rámován.
Petr Strnad (1935 Praha-2020 Karlovy Vary)
Malíř, grafik a ilustrátor.
Studoval u prof.P.Dillingera, Z.Balaše a V.Beneše na Státní grafické škole v Praze (1950-53).
Pracoval jako grafik v Památníku národního písemnictví v Praze a jako výtvarník v Divadle Vitěslava Nezvala v Karlových Varech. Ve volné tvorbě se věnuje exlibris, grafice a ilustracím.
Díla zaměřuje na poetické zachycení atmosféry Prahy a zejména Karlových Varů.
Od roku 1990 člen UVU v K.Varech. Cena města Karlovy Vary.
Zastoupen v GU K.Vary, GVU Cheb, MG Brno, Fondation Taylor Paříž, atd.
Slovník Chagall str.151.
Cena 1490kč+poštovné s dobírkou 200kč, při platbě předem poštovné 160kč.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 4 týdny
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Petr Strnad - Přímořská krajina, olej !1 490

  • + 31