! Aukční Miroslav Mužík - Český Krumlov, akryl !

Cena: 3 190

Obraz galerijní kvality, "Český Krumlov", akryl na plátně o celkovém rozměru 74x54cm, signováno, vročeno 2022, rámováno.
Miroslav Mužík ( nar. 1957 Louny ), malíř a pedagog v Mostě.
Začínal pod výtvarným vedením malíře V.Mirvalda. Patřil do výtvarné skupiny, kterou vedli doc. Zdeněk Sýkora a Václav Jíra ( tzv. Lounská škola ). V roce 1982 absolvoval na ÚJEP Ústí nad Labem výtvarný obor pedagogické fakulty.
Malíř především fauvistických krajin.
Slovník Chagall str.147.
Sběratelsky žádaný malíř, který je dražen v aukčních síních, vystavuje po celé ČR. Lze předpokládat, že ceny obrazů malíře nadále porostou, výhodná investice.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 3190kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 200kč, nebo 160kč dle přepravce.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 týdny
! Aukční Miroslav Mužík - Český Krumlov, akryl !3 190

  • + 33