Obraz galerijní kvality, "Český Krumlov", akryl na plátně o celkovém rozměru 74x54cm, signováno, vročeno 2022, rámováno.
Miroslav Mužík ( nar. 1957 Louny ), malíř a pedagog v Mostě.
Začínal pod výtvarným vedením malíře V.Mirvalda. Patřil do výtvarné skupiny, kterou vedli doc. Zdeněk Sýkora a Václav Jíra ( tzv. Lounská škola ). V roce 1982 absolvoval na ÚJEP Ústí nad Labem výtvarný obor pedagogické fakulty.
Malíř především fauvistických krajin.
Slovník Chagall str.147.
Sběratelsky žádaný malíř, který je dražen v aukčních síních, vystavuje po celé ČR. Lze předpokládat, že ceny obrazů malíře nadále porostou, výhodná investice.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 3190kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 200kč, nebo 160kč dle přepravce.