Galerijní fauvismus " Bořeň z Bíliny ", akryl na plátně o celkovém rozměru 74x54cm, signováno, vročeno 2017, rámováno, vzadu autorský přípis.
Miroslav Mužík (nar. 1957 Louny), malíř a pedagog v Mostě.
Začínal pod výtvarným vedením malíře Vl.Mirvalda. Patřil do výtvarné skupiny, kterou vedli doc. Zdeněk Sýkora a Václav Jíra (tzv. Lounská škola). V roce 1982 absolvoval na ÚJEP Ústí nad Labem výtvarný obor pedagogické fakulty. Malíř především fauvistických krajin.
Slovník Chagall str.147.
Sběratelsky žádaný malíř, jenž je dražen v aukčních síních, vystavuje po celé ČR. V současnosti velká výstava v Praze v Galerii Lucerna.
Lze předpokládat, že ceny obrazů malíře nadále porostou, výhodná investice.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 2690kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 200kč, nebo 150kč dle přepravce.