Obraz galerijní kvality "Jáchymov - Radnice", akryl na plátně o celkovém rozměru 64x64cm, signováno, vročeno 2018, rámováno, vzadu autorský přípis. Miroslav Mužík (nar. 1957 Louny), malíř a pedagog v Mostě.
Začínal pod výtvarným vedením malíře V.Mirvalda. Patřil do výtvarné skupiny, kterou vedli doc. Zdeněk Sýkora a Václav Jíra ( tzv. Lounská škola ). V roce 1982 absolvoval na ÚJEP Ústí nad Labem výtvarný obor pedagogické fakulty. Malíř především fauvistických krajin. Slovník Chagall str.147. Sběratelsky žádaný malíř, jenž je dražen v aukčních síních, vystavuje po celé ČR. V současnosti velká výstava v Praze v Galerii Lucerna. Lze předpokládat, že ceny obrazů malíře nadále porostou, výhodná investice.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 2490kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 190kč. Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.