Obraz grafický list od Fr. Hudeček 1972 Pop Art

Cena: 11 500

Velikost litografie : 42 x 31
František Hudeček : "Siločáry"

Celkový rozměr 53 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámeček dřevěný lakovaný
(při odběru na místě bude dodáno se sklem, při posílání však sklo bude vyndáno)

Krásné nízké číslo 19 !!!

Místo prodeje: PlzeňZměněno: před týdnem
Na Seznamu od roku 2020
Obraz grafický list od Fr. Hudeček 1972 Pop Art11 500

  • + 106
Plzeň
Plzeň-město