Velikost litografie : 42 x 31
František Hudeček : "Siločáry"
Celkový rozměr 53 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámeček dřevěný lakovaný
(při odběru na místě bude dodáno se sklem, při posílání však sklo bude vyndáno)
Krásné nízké číslo 19 !!!
Copyright © 1996–2024 Seznam.cz, a.s.