Aukční Vladislav Röhling-Karlův most, litografie !

Cena: 790

Galerijní grafika, Pragensia - "Karlův most", barevná litografie o celkovém rozměru 32x23cm, grafika 19x12cm, signováno tužkou, autorské razítko, pasparta, rámováno, kryto sklem.
Vladislav Röhling ( 1878 Praha - 1949 Praha ), malíř a grafik v Praze.
Studoval v Praze na uměleckoprůmyslové škole u K. Lišky, poté na akademii výtvarného umění ve speciálce profesora F. Ženíška. Později se specializoval v grafice, využíval všechny grafické techniky, lept černý i barevný.
Souborné výstavy v Rubešově saloně v Praze ( 1915) i v Topičově saloně v Praze (1934), nejprestižnějších galeriích té doby. Zastoupen v Národní galerii v Praze, v GHMP v Praze a dalších významných galeriích.
Tomanův slovník str.367.
Cena 790kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.
Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 týdny
Aukční Vladislav Röhling-Karlův most, litografie !790

  • + 57