Dvě grafiky v jedné adjustaci od národního umělce Františka Emlera, " Výstava F.Emlera a Huť ", barevné litografie o celkovém rozměru 31x21cm, ve výřezu 13x8cm a 9x8cm, signováno tužkou, rámováno, kryto sklem.
František Emler (26. 7. 1912 v Přelouči 25. 5. 1992). Studoval na AVU v Praze u prof. O. Nejedlého. Studoval v Římě u prof. Carla Silveriho na Accademia di bene arti. Po válce absolvoval čestný rok na AVU u prof.V.Pukla. V letech 19471949 studoval v ateliéru André Lhota v Paříži, současně byl zapsán na Ecole nationale supérieur des Beaux arts u prof.Duclose a R.Camiho.
Zastoupen ve sbírkách Národní galerie Praha, GHMP aj.
Sběratelsky žádaný malíř a grafik, který je dražen v aukčních síních. Tomanův slovník str.200
Cena 330kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem na účet poštovné 90kč, nebo 70kč dle přepravce.