Galerijní abstrakce, akryl na plátně - " Paralelní reality ", o celkovém rozměru 70x50cm, signováno, vzadu autorský přípis včetně datace 2021, rámováno. Obraz namalován i z boků, tak aby nevyžadoval rám, možno pověsit ihned.
Jakub Ječmínek (nar.1977 v Kolíně), současný český malíř v Litomyšli.
Studoval výtvarný obor na PF ZČU v Plzni a na FF Univerzity Karlovy v Praze. Působil jako pedagog výtvarných oborů, nyní se věnuje pouze své tvorbě.
Zabývá se tématy s filozofickým pozadím, v abstraktních pracích hledá vztahy mezi tvarem a barvou.
Získal prestižní a uznávaný certifikát hodnoty Akoun.
Cena 3490kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem poštovné 190kč, nebo 160kč dle přepravce.