! Aukční Jakub Ječmínek- Portál, akryl na plátně !

Cena: 3 590

Galerijní abstrakce, akryl na plátně - "Portál", o celkovém rozměru 60x50cm, signováno, vzadu autorský přípis včetně datace 2021, rámováno.
Obraz namalován i z boků, tak aby nevyžadoval rám, možno pověsit ihned.
K obrazu bude dodán autorský certifikát a certifikát Akoun s hodnotou obrazu.
Jakub Ječmínek (nar.1977 v Kolíně), současný český malíř v Litomyšli.
Studoval výtvarný obor na PF ZČU v Plzni a na FF Univerzity Karlovy v Praze. Působil jako pedagog výtvarných oborů, nyní se věnuje pouze své tvorbě.
Zabývá se tématy s filozofickým pozadím, v abstraktních pracích hledá vztahy mezi tvarem a barvou.
Získal prestižní a uznávaný certifikát hodnoty Akoun.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 3590kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem poštovné 190kč, nebo 150kč dle přepravce.

Místo prodeje: Karlovy VaryZměněno: před 2 týdny
! Aukční Jakub Ječmínek- Portál, akryl na plátně !3 590

  • + 36