! Aukční Michal Špora-Zahrada moje II, olej, XXL !

Cena: 8 490

Galerijní lahůdka , "Zahrada moje II", olej na plátně o celkovém rozměru 90x70cm, signováno, vročeno 20, vzadu autorský přípis.
Michal Špora ( nar. 17.2.1956 v Teplicích ), významný keramik a malíř.
Vystudoval Střední keramickou školu v Karlových Varech.
Má za sebou více než čtyřicetiletou výtvarnou činnost, zejména v oblasti užitného porcelánu a keramiky, další část jeho tvorby je zaměřena na malbu krajinných motivů.
Vystavoval nejen v ČR (Teplice, Praha, Plzeň), ale i v Německu v Lipsku, Plauen atd.
V roce 2021 uspořádala Galerie Karlovarského kraje Karlovy Vary soubornou výstavu jeho prací.
Slovník Chagall str.332.
Sběratelsky žádaný keramik a malíř, který je dražen v aukčních síních.
Cena 8490kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 200kč, nebo 160kč dle přepravce.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 4 týdny
! Aukční Michal Špora-Zahrada moje II, olej, XXL !8 490

  • + 32