! Aukční Rastislav Michal - Raskolnikov, linoryt !

Cena: 390

Mistrovský linoryt od významného grafika Rastislava Michala "Raskolnikov", signovaný tužkou.
Celkový rozměr 33x24cm, grafika 14x11cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Rastislav Michal (9. 6. 1936 Teplice Šanov) je český grafik, malíř a ilustrátor, absolvent Akademie výtvarných umění v Praze (ateliéru figurální a portrétní malby). V roce 1975 získal stipendium francouzské vlády na roční pobyt v Paříži.
Byl členem Svazu českých výtvarných umělců a skupiny západočeských malířů Červen" , je členem Spolku českých bibliofilů.
Žije a pracuje ve své galerii Michal's Collection na pražském Starém Městě, kterou založil v roce 1994 a v níž je soustředěna podstatná část jeho díla.
Řada jeho děl se nachází v majetku Národní galerie, Čs. muzea výtvarných umění v Praze, Galerie hl. m. Prahy, atd.
Slovník Chagall str.265.
Cena 390kč+přepravné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před týdnem
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Rastislav Michal - Raskolnikov, linoryt !390

  • + 32