Mistrovský linoryt od významného grafika Rastislava Michala "Raskolnikov", signovaný tužkou.
Celkový rozměr 33x24cm, grafika 14x11cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Rastislav Michal (9. 6. 1936 Teplice Šanov) je český grafik, malíř a ilustrátor, absolvent Akademie výtvarných umění v Praze (ateliéru figurální a portrétní malby). V roce 1975 získal stipendium francouzské vlády na roční pobyt v Paříži.
Byl členem Svazu českých výtvarných umělců a skupiny západočeských malířů Červen" , je členem Spolku českých bibliofilů.
Žije a pracuje ve své galerii Michal's Collection na pražském Starém Městě, kterou založil v roce 1994 a v níž je soustředěna podstatná část jeho díla.
Řada jeho děl se nachází v majetku Národní galerie, Čs. muzea výtvarných umění v Praze, Galerie hl. m. Prahy, atd.
Slovník Chagall str.265.
Cena 390kč+přepravné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.