Galerijní grafika od významné grafičky Aleny Antonové - "Kytička pro Vavřince", kolorovaný dřevoryt o celkovém rozměru 31x21cm, grafika 16x11cm, signováno tužkou, vročeno 92, číslováno 11/100, rámováno, pasparta, kryto sklem.
Alena Antonová (nar. 1930 v Praze - 2021 Praha)
Malířka a grafička, žákyně Emila Filly. Absolvovala Státní grafickou školu (prof. K. Tondl, 1948-49) a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze v atelieru prof. Filly (1949-55). Od roku 1992 je členkou sdružení Hollar. Její tvorba navazuje na syntetický kubismus. Účastnila se výstav od roku 1958 v Československu, Německu, Polsku, Francii, Holandsku, Belgii, Japonsku, Švýcarsku atd.
Slovník Chagall str.46.
Cena 690kč+ poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.
Osobní předání možné v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, po domluvě Karlovy Vary.