! Aukční Alena Antonová - S šelmami, suchá jehla !

Cena: 790

Galerijní grafika od respektované grafičky Aleny Antonové - "Souboj s šelmami", suchá jehla o celkovém rozměru 34x25cm, grafika 19x12,5cm, signováno tužkou, vročeno 95, číslováno 131/200, rámováno, pasparta, kryto sklem.
Alena Antonová (nar. 1930 v Praze - 2021)
Malířka a grafička, žákyně Emila Filly. Absolvovala Státní grafickou školu (prof. K. Tondl, 1948-49) a Vysokou školu uměleckoprů­myslovou v Praze v atelieru prof. Filly (1949-55).
Od roku 1992 je členkou sdružení Hollar. Její tvorba navazuje na syntetický kubismus.
Účastnila se výstav od roku 1958 v Československu, Německu, Polsku, Francii, Holandsku, Belgii, Japonsku, Švýcarsku atd.
Slovník Chagall str.46.
Cena 790kč+ poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.
Osobní předání možné v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, po domluvě Karlovy Vary.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 4 týdny
! Aukční Alena Antonová - S šelmami, suchá jehla !790

  • + 36