Nádherná grafika " V lázních ", dřevoryt o celkovém rozměru 21x16cm, grafika 11x9cm, signováno tužkou, číslováno 69/85, rámováno, kryto sklem.
Karel Šafář ( 1938, Rychnov nad Kněžnou - 2016 Praha ) je známý malíř, grafik a ilustrátor. V letech 1953-57 studoval na VŠUP v Praze u prof.R.Fialy a v letech 1965-71 u prof.Svolinského. Absolvoval studijní cestu do Indie. Jeho tvorba zahrnuje malbu, kresbu, grafiku a ilustraci. Byl členem SČVU a sdružení grafiků Hollar Samostatně vystavoval v Praze, Dillí, Rotterdam, Brusel, Brno, Hamburg atd.Dražen v prestižních aukčních síních, zastoupen v NG Praha. Slovník Chagall str.345..
Cena 250kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 70kč. Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary. Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny. Za odlesky způsobené při fotografování se omlouvám.