Zkuste se ale porozhlédnout mezi 21 246 nabídkami ve stejné kategorii:
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem
Copyright © 1996–2024 Seznam.cz, a.s.