Tato nabídka již není aktivní.

Zkuste se ale porozhlédnout mezi 21 246 nabídkami ve stejné kategorii:

Václav Špála - Portrét z profilu

!Nabídka již není aktivní
Cena: Dohodou

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem

Místo prodeje: PrahaZměněno: před 3 dny
Praha
Hlavní město Praha