! Aukční Václav Vaner - Krajina u řeky, olej !

Cena: 3 490

Obraz galerijní kvality od významného malíře Václava Vanera - " Krajina u řeky ", olej na plátně o celkovém rozměru 75x65cm, signováno, rámováno v původním, řezaném rámu.
Václav Vaner ( 27.10.1896 Kladno - ??? ) malíř, krajinář v Praze, žák Aloise Kalvody.
Studoval soukromě u Al.Kalvody, J.Janovského, E.Smolíka, a A.Petříčka. Věnoval se krajinomalbě, jeho tvorba je ovlivněna jeho slavným učitelem Aloisem Kalvodou, pohybuje se plně v intencích české, prvorepublikové krajinářské školy. Podnikal studijní cesty po Balkánu. Dražen v aukčních síních.
Tomanův slovník str.638.
Cena 3490kč +poštovné s dobírkou 280kč, při platbě předem poštovné 190kč, nebo 150kč dle přepravce.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, nebo po domluvě Karlovy Vary.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 3 týdny
Obrazy Jáchymov
! Aukční Václav Vaner - Krajina u řeky, olej !3 490

  • + 71