Olej na plátně a desce
47 x 40 cm včetně rámu
Rám dřevěný, zlacený, krásný stav
Autor : Kříž , akademik narozen 1911 v Praze, malba 1955
Copyright © 1996–2024 Seznam.cz, a.s.