Olej na pátně z roku 1933 , restaurátor plátno fixoval deskou
Velmi dobrý stav, původní dřevený rám v top stavu
Malba 50 x 40 cm
autor : Švýcar M. Schulz
Copyright © 1996–2024 Seznam.cz, a.s.