! Aukční Arno Nauman - Osvobození 1945, lept !

Cena: 490

Galerijní grafika - " Osvobození 1945 ", lept o celkovém rozměru 34x26cm, grafika 25x15cm, signováno tužkou, číslováno 39/124, pasparta, rámováno, kryto sklem.
Arno Nauman ( 1887 - 1959 ), malíř, kreslíř a grafik v Praze.
Žák pražské výtvarné akademie, absolvoval přípravku u prof. Bukovace, speciálku u profesora Ženíška v letech 1907-09 a poté, 1910-11 grafickou speciálku u Maxe Švabinského. V roce 1926 studoval rok v Paříži.
Získal Schmidtovu cenu České akademie věd - 1932. V roce 1942 vystavuje v Hollaru.
Významný představitel českého výtvarného umění, který vystavoval po celém světě.
Tomanův slovník str.179.
Cena 490kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 90kč.
Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před týdnem
! Aukční Arno Nauman - Osvobození 1945, lept !490

  • + 31