aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 1921

Cena: 26 999

Prodám tento obraz od rakouského malíře KARLA THEODORA WAGNERA, jedná se o olej na plátně. Rozměry bez rámu 70 x 56 cm , nálezový stav viz foto.
Více info nebo dohoda pouze na tel. čísle uvedeném v inzerátu.

Karl Theodor Wagner (1856 Vídeň 1921 Perchtoldsdorf) byl rakouský malíř, krajinář a autor přístavních pohledů a výjevů z holandských kanálů. Umělcovy známé obrazy svědčí o jeho četných cestách do Itálie (např. krajiny od Luganského jezera, krajiny z jihu), do Nizozemska, Belgie (četná nábřeží, květinové trhy) nebo do Londýna (výhledy na Temži a Tower Bridge). Jeho díla většinou malovaná olejem, zřídka akvarelem se často objevují na uměleckých aukcích.

Místo prodeje: PardubiceZměněno: před týdnem
Na Seznamu od roku 2007
+420 775 906 596
aukční KARL THEODOR WAGNER - WIEN - 1856 - 192126 999

  • + 18