Prodám tento obraz od rakouského malíře KARLA THEODORA WAGNERA, jedná se o olej na plátně. Rozměry bez rámu 70 x 56 cm , nálezový stav viz foto.
Více info nebo dohoda pouze na tel. čísle uvedeném v inzerátu.
Karl Theodor Wagner (1856 Vídeň 1921 Perchtoldsdorf) byl rakouský malíř, krajinář a autor přístavních pohledů a výjevů z holandských kanálů. Umělcovy známé obrazy svědčí o jeho četných cestách do Itálie (např. krajiny od Luganského jezera, krajiny z jihu), do Nizozemska, Belgie (četná nábřeží, květinové trhy) nebo do Londýna (výhledy na Temži a Tower Bridge). Jeho díla většinou malovaná olejem, zřídka akvarelem se často objevují na uměleckých aukcích.