Aukční Milan Kraus-Kytice,akvarel!! - obrázek číslo 1
Prodám za   390      17 zobrazení inzerátu

Aukční Milan Kraus-Kytice,akvarel!!

Aukční Milan Kraus,žák C.Boudy,M.Holého a O.Nejedlého na AVU Praha,Kytice,akvarel,signováno tužkou,rámováno,kryto sklem,luxusní adjustace!!Celkový rozměr 52x42cm,akvarel 40x30cm!!!Zakoupeno v aukční síni!!!Dražen v aukčních síních např.Antik Mašek!!!Milan Kraus (1927-2010) absolvoval AVU Praha (1953) v malířských ateliérech Miloslava Holého, Otakara Nejedlého, Vratislava Nechleby,v grafické dílně C.Boudy a V.Pukla a restaurátorském oddělení Bohumila Slánského.Celý tvůrčí život žil v Karlových Varech,významný regionální malíř!!Svými díly je zastoupen v Galerii umění Karlovy Vary!!Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 390kč+poštovné s dobírkou 160kč,při platbě předem poštovné 110kč.Osobní předání v Ostrově nebo v Karlových Varech
ostrovobrazu
Karlovy Vary 1.12.2016
Aukční Milan Kraus-Kytice,akvarel!! - obrázek číslo 2
Aukční Milan Kraus-Kytice,akvarel!! - obrázek číslo 3
Aukční Milan Kraus-Kytice,akvarel!! - obrázek číslo 4

ostrovobrazu dále prodává: