Aukční Pavel Šimon,3xgrafika,signovaná!! - obrázek číslo 1
Prodám za   290      22 zobrazení inzerátu

Aukční Pavel Šimon,3xgrafika,signovaná!!

Aukční Pavel Šimon - 3x adjustovaná grafika- signovaná tužkou,rámováno,kryto sklem.Celkový rozměr 39x24cm, grafika 3x 14,5x9,5cm!!!Nabízen v prestižních galeriích ,takovéto grafiky,nerámované od 220-900kč za kus viz.Galerie09!! Pavel Šimon (1920,Praha +1958 Praha) Malíř,grafik,ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u prof.V. Pukla,F. T. Šimona.Věnoval se zpočátku zejména malbě,později se soustředil výhradně na grafiku,ilustraci a plakátovou tvorbu.Ve volné grafice zobrazil lidskou práci a krajinu,Člen SČUG Hollar. Syn grafika a malíře F.T. Šimona! Svými díly je Pavel Šimon zastoupen v Národní Galerii v Praze!!Cena 290kč+poštovné s dobírkou 110kč,při platbě předem poštovné 70kč.
ostrovobrazu
Karlovy Vary 28.11.2016
Aukční Pavel Šimon,3xgrafika,signovaná!! - obrázek číslo 2
Aukční Pavel Šimon,3xgrafika,signovaná!! - obrázek číslo 3
Aukční Pavel Šimon,3xgrafika,signovaná!! - obrázek číslo 4

ostrovobrazu dále prodává: