!!Aukční Otto Fusek-Les,olejová tempera,XXL!! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 190      18 zobrazení inzerátu

!!Aukční Otto Fusek-Les,olejová tempera,XXL!!

!!Aukční Otto Fusek-Les,olejová tempera na papíru o celkovém rozměru 73x53cm,signováno,rámováno,kryto sklem!! Nádherné ztvárnění lesa od významného malíře,plně v intencích české prvorepublikové krajinářské školy,ozdoba sbírky a luxusní dekorace nejnáročnějšího interiéru!! Velice dekorativní!! FUSEK Otto (1909-1987) Byl akademickým malířem a grafikem. Tři čtvrtiny aktivního života strávil v České Třebové a nový domov pak nalezl na Beskydsku. Svá díla pravidelně vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách SČVU. Zakoupeno v prestižní aukční síni!! Za odlesky při fotografování se omlouvám. Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!!Cena 1190kč+poštovné s dobírkou 170kč,při platbě předem poštovné 120kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
ostrovobrazu
Karlovy Vary 23.11.2016
!!Aukční Otto Fusek-Les,olejová tempera,XXL!! - obrázek číslo 2
!!Aukční Otto Fusek-Les,olejová tempera,XXL!! - obrázek číslo 3

ostrovobrazu dále prodává: