Významný,aukční Antonín Šít,kresba,signovaná! - obrázek číslo 1
Prodám za   190      26 zobrazení inzerátu

Významný,aukční Antonín Šít,kresba,signovaná!

!!Významný, aukční Antonín Šít-Krajina,kresba, signovaná tužkou!! Adjustovaná kresba- Krajina, signovaná tužkou,vročena 72,adjustována,rámována, kryta sklem. Celkový rozměr36x28cm,kresba 25x11cm!! Antonín Šít (1915-1983),žák u prof.Loukoty,Obrovského a Maxe Švabinského na AVU Praha (1935-39),věnoval se malbě portrétů, později krajinomalbě.Řada výstav např.České Budějovice, Hluboká,Praha, v roce 1948 ve významné Vilímkově galerii Praha!! Zastoupen ve sbírkách AJG v Hluboké,GVU Náchod, Okresního muzea Písek atd.!! Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 190kč+poštovné s dobírkou 100kč,při platbě předem poštovné 60kč. Osobní předání Karlovy Vary nebo Ostrov.
ostrovobrazu
Karlovy Vary 22.11.2016
Významný,aukční Antonín Šít,kresba,signovaná! - obrázek číslo 2
Významný,aukční Antonín Šít,kresba,signovaná! - obrázek číslo 3

ostrovobrazu dále prodává: