Aukční Karel Štěch-Galerijní litografie-Matka - obrázek číslo 1
Prodám za   690      20 zobrazení inzerátu

Aukční Karel Štěch-Galerijní litografie-Matka

Galerijní litografie Karla Štěcha-Matka,celkový rozměr 62x52cm,grafika 42x33cm!Signováno tužkou, adjustováno,rámováno,kryto sklem! Karel Štěch (1908-1982). Český malíř a grafik.Studoval na UMPRUM v Praze (1931-1933) a na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T. F. Šimona (1933-1938).Ve svých pracích se obracel k jihočeským lidem a náměty čerpal zejména z problematiky sociálního postavení prostých lidí.Grafika galerijních kvalit, od významného umělce!! Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 690kč+poštovné s dobírkou 180kč,při platbě předem poštovné 130kč.Osobní předání Ostrov nebo Karlovy Vary. Za odlesky při fotografování se omlouvám!
ostrovobrazu
Karlovy Vary 21.11.2016
Aukční Karel Štěch-Galerijní litografie-Matka - obrázek číslo 2
Aukční Karel Štěch-Galerijní litografie-Matka - obrázek číslo 3
Aukční Karel Štěch-Galerijní litografie-Matka - obrázek číslo 4

ostrovobrazu dále prodává: