!Významný,aukční Václav Balšán-suchá jehla! - obrázek číslo 1
Prodám za   190      24 zobrazení inzerátu

!Významný,aukční Václav Balšán-suchá jehla!

!!Významný aukční Václav Balšán,suchá jehla velkých rozměrů,signovaná tužkou!! Adjustovaná suchá jehla velkých rozměrů,signovaná tužkou,rámována,kryto sklem.Celkový rozměr 31x21cm,grafika 25x11cm!! Václav Balšán (nar.1949 Chomutov),Malíř a grafik,svými díly je zastoupen v GU Karlovy Vary i Národní galerii Praha!! Mnoho výstav GU Karlovy Vary,ZČG Plzeň, Mánes Praha,Wunsiedel atd!!Jeho díla dražena v aukcích prestižních aukčních domů!! Dlouholetý pedagog SPŠ keramické Karlovy Vary!! Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 190kč+poštovné s dobírkou 100kč,při platbě předem poštovné 60kč. Osobní předání Karlovy Vary nebo Ostrov.
ostrovobrazu
Karlovy Vary 20.11.2016
!Významný,aukční Václav Balšán-suchá jehla! - obrázek číslo 2
!Významný,aukční Václav Balšán-suchá jehla! - obrázek číslo 3

ostrovobrazu dále prodává: