! Aukční Petr Pavliňák - Podzimní krajina, olej !

Cena: 1 490

Moderní abstraktní krajina od význámného ostravského malíře Petra Pavliňáka, "Podzimní krajina", olej na kartonu o celkovém rozměru 44x34cm, signováno, rámováno, vzadu autorský popis.
Petr Pavliňák ( nar.1946 ve Strážnici ), významný český malíř, fotograf, historik umění, galerista a nakladatel.
Studoval propagační výtvarnictví na SPŠS v Ostravě a dějiny umění na FFVP Olomouc a FF UK v Praze.
Věnuje se volné grafice, malbě a fotografii. Od roku 1990 je majitelem Výtvarného centra Chagall v Ostravě. V roce 2001 ziskal Evropskou cenu za podporu umění.
Slovník Chagall str.56.
Cena 1490kč+poštovné s dobírkou 160kč, nebo 130kč, při platbě předem přepravné 90kč.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, nebo po domluvě Karlovy Vary.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 týdny
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Petr Pavliňák - Podzimní krajina, olej !1 490

  • + 32