! Aukční Karel Šafář - Kytice, bar. dřevořez !

Cena: 490

Nádherná grafika "Abstraktní kytice", dřevořez o celkovém rozměru 35x26cm, grafika 20x14cm, signováno tužkou, číslováno 164/200, rámováno, kryto sklem.
Karel Šafář ( 1938, Rychnov nad Kněžnou - 2016 Praha ) je známý malíř, grafik a ilustrátor. V letech 1953-57 studoval na VŠUP v Praze u prof.R.Fialy a v letech 1965-71 u prof.Svolinského. Absolvoval studijní cestu do Indie. Jeho tvorba zahrnuje malbu, kresbu, grafiku a ilustraci.
Byl členem SČVU a sdružení grafiků Hollar Samostatně vystavoval v Praze, Dillí, Rotterdam, Brusel, Brno, Hamburg atd.
Dražen v prestižních aukčních síních, zastoupen v Národní Galerii Praha. Slovník Chagall str.345..
Cena 490kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.
Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny. Za odlesky způsobené při fotografování se omlouvám.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: dnes
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Karel Šafář - Kytice, bar. dřevořez !490

  • + 32