Mistrovský barevný lept od významného grafika Josefa Černého " Praha - Staroměstské náměstí ", signovaná tužkou, vročeno 88.
Celkový rozměr 28x22cm, grafika 11x9cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Josef Černý (nar. 1. 10. 1934 Pravotín)
Malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Františka Jiroudka. Vystavuje od 60. let, účastnil se několika desítek výstav. Zabývá se volnou grafikou a tvorbou exlibris. Preferuje tisk z hloubky: lept, suchou jehlu, mezzotintu, kombinované techniky (např. lept s akvatintou).
Vystavoval v Praze, Ostravě, Brně, Bratislavě, Linci, atd.
Slovník Chagall str.314.
Cena 390kč+přepravné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 90kč.