! Aukční Josef Černý- Staroměstské náměstí, lept !

Cena: 320

Mistrovský barevný lept od významného grafika Josefa Černého " Praha - Staroměstské náměstí ", signovaná tužkou, vročeno 85.
Celkový rozměr 23x18cm, grafika 11x9cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Josef Černý (nar. 1. 10. 1934 Pravotín)
Malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Františka Jiroudka. Vystavuje od 60. let, účastnil se několika desítek výstav. Zabývá se volnou grafikou a tvorbou exlibris. Preferuje tisk z hloubky: lept, suchou jehlu, mezzotintu, kombinované techniky (např. lept s akvatintou).
Vystavoval v Praze, Ostravě, Brně, Bratislavě, Linci, atd.
Slovník Chagall str.314.
Cena 320kč+přepravné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 týdny
ostrovobrazu
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Josef Černý- Staroměstské náměstí, lept !320

  • + 55