! Aukční Miroslav Mužík - Karlovy Vary, akryl !

Cena: 2 790

Obraz galerijní kvality, " Karlovy Vary - kolonáda ", akryl na plátně o celkovém rozměru 74x54cm, signováno, vročeno 2019, rámováno.
Miroslav Mužík (nar. 1957 Louny), malíř a pedagog v Mostě.
Začínal pod výtvarným vedením malíře V.Mirvalda. Patřil do výtvarné skupiny, kterou vedli doc. Zdeněk Sýkora a Václav Jíra ( tzv. Lounská škola ). V roce 1982 absolvoval na ÚJEP Ústí nad Labem výtvarný obor pedagogické fakulty. Malíř především fauvistických krajin. Slovník Chagall str.147.
Sběratelsky žádaný malíř, který je dražen v aukčních síních, vystavuje po celé ČR. Lze předpokládat, že ceny obrazů malíře nadále porostou, výhodná investice.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 2790kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 200kč, nebo 160kč dle přepravce.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 dny
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Miroslav Mužík - Karlovy Vary, akryl !2 790

  • + 47