! Aukční Josef Šťastný - Krajina oddechu, olej !

Cena: 1 990

Nádherný obraz "Krajina oddechu", olej na kartonu o celkovém rozměru 77x61cm, signováno, vročeno 76, autorský štítek z prodejny Dílo, rámováno v širokém dřevěném rámu, kryto sklem.
Josef Šťastný (1906 Brno - 1983 Brno), malíř a grafik v Brně, člen sdružení RAMPA. V letech 1925-30 studoval Školu uměleckých řemesel v Brně.
Věnoval se malbě, zejména krajiny. Zúčastnil se výstvav SVÚ Aleš v Brně (1943,44), mladých výtvarníků ve Zlíně ( 1940-47 ), výtvarného sdružení RAMPA a brněnské pobočky SČSVU (1953-62). Slovník Chagall str.364.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 1990kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem poštovné 190kč, nebo 160kč dle přepravce.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny. Za odlesky, způsobené sklem, při fotografování se omlouvám.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 3 týdny
Na Seznamu od roku 2016
! Aukční Josef Šťastný - Krajina oddechu, olej !1 990

  • + 32