Originál obraz linoryt aukce Sedláčková 50

Cena: 750

Originál obraz linoryt aukce Sedláčková

Obraz linoryt
signováno vpravo dole
Malíř Sedláčková
Motiv
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 37 x 52 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 50

Nabízím obraz, obrazy, galerie, aukce s obrazy, originální dílo obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu. S obrazem si můžete vybavit, zkrášlit, zvelebit či zútulnit váš domov, chalupu, zahrádku, firmu, hotel. Mám více obrazů na prodej, rozprodávám svou sbírku, !!! Obraz zašlu na vámi uvedenou adresu až k vám domů, dobře zabalím, pojistím. Doprava po celé České republice zdarma dopravní společnosti nebo si obraz můžete osobně vyzvednout v Opavě. Pokud budete chtít obraz poslat na dobírku, budu požadovat peníze za dobírku předem na účet !!!

Místo prodeje: OpavaZměněno: před 2 týdny
Na Seznamu od roku 2020
+420 603 330 347
Originál obraz linoryt aukce Sedláčková 50750

  • + 155