! Aukční Karel Štěch - Vzepětí, litografie, XXL !

Cena: 790

Nejznámější litografie Národního umělce Karla Štěcha - "Vzepětí", celkový rozměr 54x44cm, grafika 40x30cm, signováno tužkou, adjustováno, rámováno, kryto sklem. Karel Štěch (1908-1982). Český malíř a grafik.Studoval na Umprum v Praze (1931-1933) a na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T. F. Šimona (1933-1938). Ve svých pracích se obracel k jihočeským lidem a náměty čerpal zejména z problematiky sociálního postavení prostých lidí. Byl i významným jihočeským krajinářem, v grafických cyklech zobrazil jihočeské hrady a zámky. Zastoupen v Národní galerii Praha, Jihočeské galerii České Budějovice atd. Za své celoživotní dílo mu byl udělen titul Národní umělec. Tomanův slovník str.560. Tato grafika nabízena Galerií09 za 1000kč viz.internet.
Cena 790kč+poštovné s dobírkou 170kč, při platbě předem poštovné 110kč. Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě v Karlových Varech. Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před týdnem
! Aukční Karel Štěch - Vzepětí, litografie, XXL !790

  • + 36