Aukční Arno Nauman - Zima na Bučici , litografie !

Cena: 290

Galerijní grafika - "Zima na Bučici", litografie o celkovém rozměru 31x21cm, grafika 16x11cm, signováno tužkou, pasparta, rámováno, kryto sklem.
Arno Nauman (1887 - 1959), malíř, kreslíř a grafik v Praze.
Žák prážské výtvarné akademie, absolvoval přípravku u prof. Bukovace, speciálku u profesora Ženíška v letech 1907-09 a poté, 1910-11 grafickou speciálku u Maxe Švabinského.
V roce 1926 studoval rok v Paříži. Získal Schmidtovu cenu České akademie věd - 1932. V roce 1942 vystavuje v Hollaru. Významný představitel českého výtvarného umění, který vystavoval po celém světě.
Tomanův slovník str.179.
Cena 290kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 90kč.
Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 4 týdny
Aukční Arno Nauman - Zima na Bučici , litografie !290

  • + 49