! Aukční Václav Vojtěch Novák - Po žních !

Cena: 1 690

Cenný obraz, " Krajina po žních", akvarel o celkovém rozměru 77x48cm, ve výřezu 60x30, signováno, profesionální adjustace, rámováno, kryto sklem.
Václav Vojtěch Novák ( 1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec ), žák prof. Vlaho Bukovace, Pirnera a Nechleby na Akademii výtvarných umění v Praze, poté studia v Paříži, kde poznal Matise, Dufyho a jiné modernisty. Ač školený figuralista, maloval většinou krajiny a zátiší. Zastoupen ve sbírkách Národní galerie Praha. Tomanův slovník str.211. Významný malíř, jehož obrazy jsou draženy v prestižních aukčních síních. Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě Karlovy Vary. Cena 1690kč+poštovné s dobírkou 200kč, při platbě předem poštovné 150kč. Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 3 týdny
Obrazy Jáchymov
! Aukční Václav Vojtěch Novák - Po žních !1 690

  • a 81 dalších
Jáchymov - mapa