! Aukční Vladimír Komárek - Agave..., dřevoryt !

Cena: 790

Galerijní dřevoryt od významného grafika Vladimíra Komárka "Agave před otevřeným oknem", signován tužkou.
Celkový rozměr 28x23cm, grafika 17x12cm, adjustováno, rámováno, kryto sklem.
Vladimír Komárek ( 10. 8. 1928, Hořensko - 24 .8. 2002, Jilemnice )
Významný český malíř, grafik, ilustrátor.
Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. K. Štipla (1948-1953). Spoluzakladatel Skupiny 7 v Liberci, v letech 1965-1971 člen SČUG Hollar a od roku 1975 člen SČVU.
Uspořádal přes 200 autorských výstav, je zastoupen ve sbírkách Národní galerie v Praze, Moravské galerie v Brně, Galerie hlavního města Prahy a všech regionálních galeriích u nás.
Nositel Medaile za zásluhy o vlast v oblasti umění.
Slovník Chagall str.338.
Cena 790kč+přepravné s dobírkou 120kč, při platbě předem poštovné 80kč.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před týdnem
! Aukční Vladimír Komárek - Agave..., dřevoryt !790

  • + 37