Nádherná grafika od respektovaného grafika Josefa Weisera - "Bodlák", dřevoryt o celkovém rozměru 34x25cm, grafika 20x13cm, signováno tužkou, rámováno, pasparta, kryto sklem.
Josef Weiser - (* 19. 9. 1914, Chur, Švýcarsko - 25. 1. 1994, Šternberk)
grafik, malíř, pedagog.
Tento vynikající kreslíř a grafik je malířem severní a střední Moravy, později Nejraději se inspiroval přírodou,zejména květiny se staly oblíbeným námětem. Vyhledávaný tvůrce ex libris a novoročenek často zobrazoval právě valaškou krajinu Karlovicka, Hrozenkovska a Valašskomeziříčska zejména v technice dřevorytu. Učil na Pedagogickém gymnáziu v Olomouci a přednášel na Pedagogické a Filozofické fakultě UP Olomouc.
Slovník Chagall str.128.
Cena 290kč+ poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem přepravné 90kč.
Osobní předání možné v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, po domluvě Karlovy Vary.