! Aukční Eduard Milka - Praha a., lept,akvatinta !

Cena: 349

Grafika od známého karlovarského grafika Eduarda Milky , "Praha a provazochodkyně", lept a akvatinta o celkovém rozměru 30x22cm, ve výřezu 14x9cm, číslováno 21/60, signováno tužkou, vročeno 2018, rámováno, kryto sklem.
Eduard Milka (nar.1947 v Lounech)
Grafik a malíř.
Vystudoval SPŠS v Plzni, soukromě se vzdělával u malíře Jiřího Patery. Věnuje se volné grafice a kresbě. V letech 1996-99 předseda UVU karlovarské oblasti, člen SČUG Hollar.
Vystavoval v Lokti, Praze, Krajské galerii Karlovy Vary, Hanoveru.
Sběratelsky žádaný malíř a grafik, který je dražen v aukčních síních.
Slovník Chagall str.314.
Cena 349kč+poštovné s dobírkou 120kč, při platbě předem na účet poštovné 90kč, nebo 80kč dle přepravce.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 3 týdny
! Aukční Eduard Milka - Praha a., lept,akvatinta !349

  • + 29