Obraz galerijní kvality, "Praha-Pohled na Hradčany z Vltavy ", akryl na plátně o celkovém rozměru 64x64cm, signováno, vročeno 2020, rámováno..
Miroslav Mužík (nar. 1957 Louny), malíř a pedagog v Mostě.
Začínal pod výtvarným vedením malíře V.Mirvalda. Patřil do výtvarné skupiny, kterou vedli doc. Zdeněk Sýkora a Václav Jíra ( tzv. Lounská škola ).
V roce 1982 absolvoval na ÚJEP Ústí nad Labem výtvarný obor pedagogické fakulty.
Malíř především fauvistických krajin. Slovník Chagall str.147.
Sběratelsky žádaný malíř, který je dražen v aukčních síních, vystavuje po celé ČR. V současnosti velká výstava v Praze v Galerii Lucerna. Lze předpokládat, že ceny obrazů malíře nadále porostou, výhodná investice.
Cena 2790kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem na účet poštovné 200kč, nebo 160kč dle přepravce.