! Aukční Josef Vaic - Antonín Janda, suchá jehla !

Cena: 1 190

Galerijní grafika od významného českého grafika Josefa Vaice - "Antonín rytíř Janda", suchá jehla o celkovém rozměru 64x44cm, ve výřezu 51cmx34cm, signováno tužkou, autorská značka, rámováno, kryto sklem.
Josef Vaic (1884 Domoušice-1961 Praha), významný český grafik a malíř. Výtvarné vzdělání získal v Holandsku u prof. Neuhause a Israelse, poté soukromě studoval v Paříži. Původně byl akvarelistou, přes olejomalbu se dostal k grafice, kde získal nejvíce úspěchů. Vystavoval ve Vídni, v Topičově salonu v Praze a spolu s V.Radimským v pražském Rudolfíně. Tomanův slovník str.634.
Antonín rytíř Janda byl ministrem v Rakousko-uherské vládě a zakladatel Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
Cena 1190kč+poštovné s dobírkou 240kč, při platbě předem poštovné 190kč, nebo 140kč dle přepravce. Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě v Karlových Varech.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 3 týdny
Obrazy Jáchymov
! Aukční Josef Vaic - Antonín Janda, suchá jehla !1 190

  • + 56