! Aukční Milan Kraus - Z Leningradu, olej, XXL !

Cena: 3 990

Obraz galerijní kvality " Z Leningradu ", olej na plátně o celkovém rozměru 99x81cm, signováno, vročeno 76, rámováno, autorský štítek.
Milan Kraus ( *1927 Chomutov-2010 Karlovy Vary ), významný malíř a grafik, žák Ot.Nejedlého.
V letech 1948-53 studoval na Akademii vývarných umění v Praze u prof.M.Holého, V.Nechleby a Ot.Nejedlého. Poté strávil čestný rok v krajinářské speciálce Ot.Nejedlého.
Jeho tvorba zahrnuje malbu, kresbu a grafiku.
Mnoho výstav po celém Československu i v zahraničí.
Dražen v prestižních aukčních síních, zastoupen v NG Praha.
Slovník Chagall str.243.
Cena 3990kč+poštovné s dobírkou 300kč, při platbě předem poštovné 250kč, nebo 160kč dle přepravce. Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 týdny
! Aukční Milan Kraus - Z Leningradu, olej, XXL !3 990

  • + 59