Tato nabídka již není aktivní.

Zkuste se ale porozhlédnout mezi 20 781 nabídkami ve stejné kategorii:

! Aukční Bohuslav Knobloch - Pražské zastavení !

!Nabídka již není aktivní
Cena: 290

Nádherná grafika "Pražské zastavení", barevná litografie o celkovém rozměru 31x21cm, grafika 21x11cm, signováno tužkou, rámováno, kryto sklem.
Bohuslav Knobloch ( 1924 Bratislava - 1998 Praha ), grafik, malíř, restaurátor. Vyučil se tiskařem u Mirro Pegrassiho v Praze, poté studoval u prof. V.Vorlíčka na SUPŠ v Jablonci n/N a na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Vl.Silovského ( 1948-52 ).
Člen SĆUG Hollar a SVU Mánes s nimiž casto vystavoval. Restauroval vitráže v katedrále sv.Víta v Praze.
Dražen v prestižních aukčních síních. Slovník Toman str.501
Cena 290kč+poštovné s dobírkou 110kč, při platbě předem poštovné 60kč. Osobní vyzvednutí v Galerii Ostrov obrazů Jáchymov, po domluvě Karlovy Vary.
Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím kvalitní umění za přijatelné ceny.
Za odlesky způsobené při fotografování se omlouvám.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 2 dny