! Aukční Pavel Maňas - Tiché prosvítání, akryl !

Cena: 1 990

Mistrovská krajina -" Tiché prosvítání lesa ", akryl na sololitu o celkovém rozměru 55x45cm, autorský štítek, signováno, vročeno 2015, rámováno.
Pavel Maňas, narozen 27.6.1961 ve Zlíně. Studoval na Střední umělecko-průmyslové škole v Uherském Hradišti a v letech 1987-1993 na Akademii výtvarných umění v Praze figurální, krajinářskou a monumentální malbu u profesorů J.Ptáčka, B.Dlouhého a F.Hodonského.
Významný malíř, zůčastnil se mnoha výstav mj. prestižní Art Hamburg - mezinárodní výstava umění-1990, Současní evropští malíři, Britisch Petrol Oil, Brussel, Belgie-1992, dále m.j. Praha, nyní žije a tvoří v Horním Slavkově.
Malba i rám v 100%stavu, zakoupeno v ateliéru malíře.
Slovník Chagall str.17.
Cena 1990kč+poštovné s dobírkou 250kč, při platbě předem poštovné 200kč, nebo 150kč dle přepravce.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, nebo po domluvě v Karlových Varech.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před 3 týdny
! Aukční Pavel Maňas - Tiché prosvítání, akryl !1 990

  • + 57