Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 1
Prodám za   4 000      24 zobrazení inzerátu

Aukční Jindřich Procházka,olej

Olej na kartonu od aukčního malíře Jindřich Procházka/1888-1969/,velikost malby je 17x25 cm,signováno,původní rám.Vzadu štítek autorova ateliéru.Malíř v Praze a v Jičíně.Perfektní stav.
kmlkml
Mobil: +420 602 837 148
Vyškov 24.11.2016
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 2
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 3
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 4
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 5
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 6
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 7
Aukční Jindřich Procházka,olej - obrázek číslo 8

kmlkml dále prodává: