Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 1
Prodám za   3 900      69 zobrazení inzerátu

Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej

Originál olej na kartonu "Břízy",velikost malby17x25 cm,signováno LD,rám.Na zadní straně autorský štítek mistrova ateliéru v Praze s jeho podpisem.Vše původní originál ve skvělém stavu.POZOR !!! Nejedná se o malíře Procházka Josef,jak je mylně uvedeno na aukčním štítku z galerie Vltavín Praha.Tam byl tento obraz před léty vydražen.Jednoznačně se jedná o malíře Procházka Jindřich,jak je uvedeno výše v popisu.Děkuji za pochopení. !!!POZOR !!!!
kmlkml
Mobil: +420 602 837 148
Vyškov 20.11.2016
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 2
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 3
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 4
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 5
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 6
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 7
Aukční Jindřich Procházka/1888-1969/,olej - obrázek číslo 8

kmlkml dále prodává: