Olej na dřev. desce.
Sign. na zadní straně, přípis - věnování.
Rozměr s rámem: 18 x21 cm
Ve výřezu: 8,5 x 11,4 cm
Emanuel Knížek
Datum narození : 5. 12. 1889 v Praze.
Studium u prof. Jakesche, prof. Bukovce,Ženíška a Nechleby.
Je zastoupen ve sbírce Vatikánského muzea v Římě.
K obrazu není znalecký posudek.
Spousta dalších nabídek - podívejte se.
Copyright © 1996–2024 Seznam.cz, a.s.