Obraz - aukční malíř Panuška - obrázek číslo 1
Prodám za   6 500      51 zobrazení inzerátu

Obraz - aukční malíř Panuška

Obraz od známého aukčního malíře Panušky, signováno. Jedná se o olej na desce. Šířka s rámem75 cm. Délka s rámem 59 cm.
hanahoppeova
Mobil: +420 723 263 614
Horní Kamenice, okres Domažlice 14.11.2016
Obraz - aukční malíř Panuška - obrázek číslo 2
Obraz - aukční malíř Panuška - obrázek číslo 3
Obraz - aukční malíř Panuška - obrázek číslo 4
Obraz - aukční malíř Panuška - obrázek číslo 5

hanahoppeova dále prodává: