Tato nabídka již není aktivní.

Zkuste se ale porozhlédnout mezi 20 453 nabídkami ve stejné kategorii:

Oldřich Blažíček - Granada

!Nabídka již není aktivní
Cena: Dohodou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 29,5 x 40,5 cm

Místo prodeje: PrahaZměněno: před 4 týdny
Praha
Hlavní město Praha