Zkuste se ale porozhlédnout mezi 20 453 nabídkami ve stejné kategorii:
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 29,5 x 40,5 cm
Copyright © 1996–2024 Seznam.cz, a.s.